קטגוריות
מה חדש

מדוע כדאי להעדיף התקשרות עם חברת ניקיון ולא עם אדם פרטי?

בעלי בתים ועסקים רבים זקוקים לא אחת לשירותים קבועים או מזדמנים של מנקה מקצועי. משום שההמלצות רבות באשר למנקה זה או אחר רבים מהם מתפתים להעדיף את שירותיהם של כאלו ואחרים באופן פרטי. אך המציאות מראה כי דרך זו עשויה לעלות ביוקר וכאן נסביר בדיוק מדוע יש להתקשר אך ורק עם חברת ניקיון גדולה ורצינית ולא עם גורמים אחרים.

עמידה בתנאי החוק של המדינה

בשנים האחרונות הושם דגש רב בכנסת על תנאי העסקה נאותים של אנשים שמועסקים באופן פרטי, בין היתר גם בתחום הניקיון. באופן עקרוני אין להעסיק פועלי ניקיון באופן פרטי ולשלם להם ללא תלוש משכורת והפרשה לפנסיה, ואף יש לשלם עבורם פיצויי פיטורים בכל מיני מקרים. מי שמתעלם מכך עשוי למצוא את עצמו מואשם בעבירות ומסתכן בתביעות משפטיות עצומות מצד העובד שיכול להיפצע או לראות את עצמו פגוע מתנאי העסקה שלא ע"פ החוק. כאשר אתם מתקשרים עם חברת ניקיון מורשית ואיכותית אתם יכולים להיות רגועים. חברה שכזאת מעסיקה עובדים קבועים, משלמת את משכורתיהם, מעניקה להם ימי חופש ומחלה כחוק ומבטחת אותם מבחינה מקצועית ובריאותית. כך שבאופן מעשי אתם זוכים בראש שקט ולא צריכים להתעסק בכל ההתנהלות הקשורה לאנשי המקצוע שעובדים אצלכם.

עמידה בכל משימה

חברת ניקיון איכותית תעמיד לרשות לקוחותיה המוסדיים והפרטיים קשת רחבה של מנקים ברמה הגבוהה ביותר, כאלה שעברו את כל ההכשרות הנדרשות ולהם הניסיון לבצע כל משימה שקשורה בניקיון. מעבר לזאת, חברת איכותית תצייד את העובדים בכל הנדרש על מנת לבצע כל מלאכה לרבות חומרי ניקיון ייעודיים וכלי עבודה נדרשים, מכונות פוליש, מכשירי ניקיון בלחץ מים או אדים ועוד. העסקה פרטית עשויה לגרום לכם להישען על איש מקצוע שאמנם מעולה במשימות פשוטות אך בכל מה שקשור למשימות מורכבות יותר, לא יימצא מענה ואף עשוי לגרום ליותר נזק מתועלת.

נוחות מירבית

ובסופו של דבר, כאשר מתקשרים עם חברת ניקיון גדולה ובעלת מוניטין נהנים מזמינות מירבית של כוח עבודה מקצועי ומיומן מתי שרק צריכים. באופן זה ניתן לבקש את התאמת ביצוע העבודה לפי המועד שמתאים לכם ולא להיפך. בחברה גדולה תמיד ימצא עובד זמין, כך שגם אם העובד חלה או אינו יכול להגיע באופן פתאומי – תמיד יימצא מחליף. הדבר חשוב ביותר במקרה של מקומות עבודה גדולים, שבהם המשימות השוטפות חייבות להתבצע באופן קבוע וללא דיחוי. גם במקרה של לקוחות פרטיים שמעוניינים להזמין שירותי ניקיון עם לוח זמנים קבוע אחת לשבוע, שבועיים או חודש הדבר מאוד יעזור, שכן אין צורך להתמודד עם לוח הזמנים הפנוי של עובד בודד שמועסק באופן פרטי.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *