חורף משרדי נצחי

בחוץ חם ולח, וכולם מנפנפים, אבל אצלי במשרד שורר חורף נצחי. לפעמים אני לא יודעת מתי יותר קר לי: בחורף, כשקר בחוץ, או בקיץ כשהמזגן מכוון על 3 מעלות ושלושה מאווררים פועלים בשיא המרץ. כשעובדים במשרד גדול שבו הרוב (עדיין, לצערי) גברי, יש להתכונן לקיץ קר. וקיץ קר משפיע על המלתחה.

מצד אחד יש לי בארון את כל בגדי הקיץ הרגילים: שמלות, חצאיות וסנדלים ומצד שני יש לי גם עליוניות וסוודרים. מה שאולי נחמד במצב המקפיא הזה, זו האפשרות ללבוש צבעי קיץ בשילוב עם בגדי חורף. אין דבר משמח יותר מללבוש בגדים שמחים בתוך משרד אפור.

סוד ראשון: למה זה עובד

השמלה הארוכה היא חברתה הטובה ביותר של האשה הקצרה, הדוגמה האחידה מכתף ועד קרסול מאריכה ומחמיאה. החיתוך במותן מאד נכון לגזרה שלי. הצבעים הם צבעי קיץ המזכירים ים וחופש. לסנדלים גוון כחול המופיע בשמלה ומכיוון שיש להן פלטפורמה, הן גם גבוהות וגם נוחות (השילוב המנצח). הסוודר הכחול משלים את צבעי הים ומחמם אותי במשרד. הצעיף והטבעת הורודים נותנים זריקה של צבע ששוברת את כל הכחול הזה.

סוד שני: מחיר הפריטים

שמלה – 60 ש"ח, ZOL ראש העין

סוודר – 40 ש"ח, נו פרובלם

נעליים – 66 ש"ח, greaze

צעיף – 5 ש"ח, Bronx

טבעת – קיבלתי מתנה

עלות כוללת: 171 ש"ח

מיזוג מוגזם היא מחלה ישראלית נפוצה במשרדים, במיוחד במשרדים "גבריים". ההמלצה לכוון את הטמפרטורה ל-25 מעלות מעלה חיוך מבטל על פני תושבי המשרד המזיעים. בנות כמוני צריכות למצוא את הדרך האופנתית והמחויכת לשרוד בטמפרטורה המקפיאה בתוך המשרד ובכל זאת להשאיר את הסוודרים בארון, גם אם 36 מעלות בחוץ. בואו נעשה זאת בחן, וניצור לוקים חדשים ומרגשים.

 

חוב משבוע שעבר – הצמיד המהמם שאמא שלי הכינה

נשמח לשמוע את דעתכם על המאמר

תגובות התפרסמו למאמר זה

6 Responses to חורף משרדי נצחי

  • אני מבינה למה את מתכוונת, בארץ יש לנו את הקונוטציה המיידית הזו לשמלות ארוכות. לדעתי אם את משתמשת בצבעים בוהקים כמו במקרה הנוכחי זה כבר לא נראה דתי. מתחת לסוודר יש רצועות ספגטי, ובשילוב עם סנדלים פתוחות זה גם לא נראה דתי. נתת לי רעיון לטור, אעלה א הנושא הזה בעתיד.

   הגב
   • אני חושבת שבעיקר אין לי גזרה מתאימה לשמלות ארוכות. צריך יותר מותניים ממה שיש לי 🙂
    מה שכן, עשית לי חשק לנסות ולמדוד מחדש.

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.