קטגוריות
אופנה מה חדש

חלום צהוב שהתגשם

כבר כשהתחיל הקיץ, הייתה לי פנטזיה על מכנס ב"צהוב שמח" בארון.
הצבע הצהוב הוא חדש אצלי בארון, ואני מודה שאני קצת מאוהבת בו.

כבר כשהתחיל הקיץ, הייתה לי פנטזיה על מכנס ב"צהוב שמח" בארון.
הצבע הצהוב הוא חדש אצלי בארון, ואני מודה שאני קצת מאוהבת בו. בתחילה העונה עוד חיפשתי בחנויות, אבל כמו תמיד לפי חוקי מרפי או שהצבע לא היה בדיוק או שהגזרה לא החמיאה. לשמחתי אני יודעת לתפור ולכן התחלתי לחפש בד צהוב – כזה שיהיה בגוון הנכון וגם קצת נמתח, שיתאים למכנסיים.
לקח לי הרבה זמן, אבל מצאתי את הבד באבנט אהובי, שאף פעם לא מאכזב. מיד לאחר שקניתי, ישבתי לתפור והנה סוף-סוף, הגשמתי את החלום הצהוב שלי. יש לי כבר עוד אלף שילובים בראש למכנס המהמם הזה.
בלוק הנוכחי בחרתי בשילוב עם ורוד ניאוני שמזכיר לי גלידה (מישהו אמר תות מנגו?).

שילוב צבעים בבגדים

סוד ראשון: למה זה עובד

הצבעים החזקים האלה הם בדיוק אני. איזו שמחה, איזה אושר! מי שכבר מכיר אותי, הבין שאני אוהבת איזון ולכן ורוד למעלה הולך לדעתי הכי טוב עם ורוד למטה.

סוד שני: הצמיד

זה וינטג' אמיתי, מהארון של אמא.

צמיד וינטג'

סוד שלישי: המכנס

עלות הבד כ-40 ש"ח. זמן תפירה 5 שעות.

סוד רביעי: עלות הפריטים

חולצה: 20 ש"ח. ZOL ראש העין.
טבעת ועגילים: קיבלתי מתנה
נעליים: 66 ש"ח, greaze

עלות כוללת: 126 ש"ח ו-5 שעות

 

אין מה לעשות, מי שיודעת לתפור מרוויחה. היא יכולה ליצור בדיוק את הפריט שבא לה, גם בצבע וגם בגזרה. אני יודעת: עכשיו מלא בנות נאנחות וחושבות לעצמן שיש להן שתי ידיים שמאליות ושאין סיכוי שיתפרו. אז יש לי חדשות בשבילכן: אני מכירה אישה כזו אישית, שהלכה בכל זאת ללמוד (אצל המורה שלי, לימור), והיום היא תופרת כמו גדולה!
אז יאללה, לקום מהספה וללכת ללמוד.

מאת דודה לירון

לירון.
בת זוג, ואמא. אומנית ויוצרת רב תחומית. בעלת החנות HappyLI. וכן בעלת בלוג היצירה "הבלוג של דודה לירון" ובלוג האופנה "liron.fashion".
כשהייתי צעירה חשבתי שאני צריכה מקצוע רציני והלכתי ללמוד הנדסת מחשבים. היום אני עוסקת במקצוע הרציני שלי, אבל לא מפספסת אף הזדמנות לתפור, לסרוג, לצייר או לפסל. במקום העבודה (ה"רציני") שלי הקמתי קבוצת יוצרים ויוצרות בשם ALMA, במסגרתה אנחנו מתנסים בסדנאות שונות ובחומרים שונים. בזמני הפנוי אני גם מלמדת תפירה וכותבת הדרכות וכתבות בנושא יצירה ואופנה. בתפוז אני מוכרת בניק "דודה לירון", ושמחה להיות משתתפת פעילה בפורומים של תפירה וטכסטיל.

תגובה אחת על “חלום צהוב שהתגשם”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *