רעיונות גדולים לשדרוג אירוע קטן

מזל טוב! אתם חוגגים ברית, בריתה, יום הולדת עגול או כל אירוע קטן אחר. שכרתם מקום, הזמנתם אנשים, דאגתם לקייטרינג, ו…. מה עוד? בחתונות יש לאירוע תכנית מוגדרת ומלאה – קבלת פנים, חופה, אוכל, ריקודים. באירוע קטן, הדגש הוא בדרך כלל על האוכל, וזה לא תמיד מספיק לבעלי השמחה שרוצים להכניס תוכן נוסף לאירוע ולייחד אותו.
יש כמה דרכים להוסיף תוכן וייחוד לאירוע קטן. אחת מהן היא התאמה של עיצוב המקום – פרסונליזציה שלו – לחוגג או לחוגגת. לדוגמא: במסיבת ברית או בריתה אפשר לתלות תמונות של הרך הנולד. במסיבת יום הולדת עגול אפשר ליצור פרזנטציה עם תמונות של בעל השמחה לאורך השנים.
התצוגה יכולה להיות פשוטה – למשל: לסדר שרשרת של תמונות ממוסגרות – ויכולה להיות גם מיוחדת יותר: לתלות את התמונות על עץ, לתלות אותן עם אטבים לאורך חוט (כמו כביסה), לסדר אותן כך שיצרו את גיל החוגג או מספר שנות הנישואין ועוד.

.

.

.

.

.

.

עוד דרך לתת מקום לבעל השמחה באירוע היא להכין מצגת שמספרת עליו עם תמונות ומוזיקה, ולהקרין אותה לאורחים. עם זאת, מכיוון שהכנת מצגת כזו דורשת זמן וידע טכני, זה יכול להרתיע.
דרך פשוטה יותר היא להכין חידון על בעל השמחה – ולתת לאורחים לנחש כל מיני פרטים שונים ומשונים עליו. לדוגמא, באירוע של ברית/ה: באיזו שעה התינוק נולד, מה היה משקל הלידה, עם איזו בובה הוא הולך לישון. באירוע של יום הולדת עגול או בר/בת מצווה: תחביבים, פרטים מצחיקים וכו'. את החידון אפשר לנהל מעל במה, ואפשר גם לתת לאורחים למלא שאלון, ובחלק המרכזי של האירוע להקריא את התשובות הנכונות ולהכריז על המנצחים.

.

דרך נוספת להכניס תוכן לאירוע שלכם היא להפעיל את האורחים באמצעים שונים – ואין הכוונה דווקא לשכירת מפעיל/ה או אטרקציה אמנותית כלשהי. אפשר להפעיל את האורחים גם באמצעים פשוטים שיהוו אחר כך מזכרת נהדרת מהאירוע.
"תא תמונות" או "photo booth" היא פעילות פופולארית מאוד באירועים בחו"ל, שמתחילה להיכנס גם לארץ. מארגנים מצלמה עם חצובה ומישהו שיפעיל אותה, רקע מיוחד ואקססוריז שונים, ומעודדים את האורחים להצטלם איתם.

.

אפשר לתת לאורחים להצטלם עם ברכות עבור בעל השמחה, אותם יכתבו על לוח עם גיר או על בריסטול.

.

ואם בא לכם להשקיע במיוחד, אפשר ליצור דמויות מקרטון עם מקום ריק לראש:

.

גם כתיבה בספר אורחים (guestbook) היא פעילות פופולארית בחו"ל. ספר אורחים אינו חייב להיות סתם ספר. אפשר לתת לאורחים לכתוב ברכות ואיחולים לחוגגים בצורות שונות ומקוריות, כמו למשל לתלות אותם על ענפים או לכתוב אותן על שמיכה ענקית

.

.

עוד רעיונות לספרי אורחים מיוחדים תוכלו לראות בקישור הזה.
אם חלק מהאורחים באירוע הם ילדים, הנה רעיון חמוד ופשוט להעסיק אותם – לתת להם להפריח בועות! את מכלי הבועות ניתן גם להתאים לעיצוב האירוע.

.

אנו מקווים שקיבלתם השראה ורעיונות עבור החגיגה שלכם. אנו מאחלים לכם רק שמחות!

***

מוגש בחסות MYWEDDING – חברה בעלת נסיון רב שנים בענף האירועים ובארגון חתונות ,MYWEDDING שמה לעצמה דגש ומטרה אחת-לכוון לייעץ ולתת מענה מהיר ואטרקטיבי בלא עלות לזוגות בתחילת דרכם אל עבר החתונה בגני הארועים המובילים בארץ.

 

אירועים בצפון

נשמח לשמוע את דעתכם על המאמר

תגובות התפרסמו למאמר זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.