קטגוריות
יום יום מה חדש

שאלות למערכת: איך מסירים טוש לא מחיק ממשטח פלסטיק

איך מסירים טוש לא מחיק ממשטח פלסטיק באמצעות חומר ידידותי שמוחק טושים לא מחיקים אבל לא שורף בנשימה ולא במגע ושלא הורס את הטושים.

מהנהלת האתר: שלום קוראים יקרים וברוכים הבאים לפינה חדשה שעולה היום אצלנו. "תשובות על כוס קפה". פינה רוויה בקפאין וריח עוגיות שבה ננסה לענות לפי מיטב יכולתנו על כל שאלה שתרצו לשאול. איזה שאלות אפשר לשאול? על החיים, על המשפחה, על היצירה, על הבית ועל כל דבר אחר. מה לא לשאול? שאלות שיהיה מביך להקריא אותן בקול, ואנחנו בטוחים שאין צורך לפרט. מקווים שתשאלו ומקווים שנצליח לענות. הפסקת קפה נעימה לכם!

***

התקבלה אצלנו במערכת שאלה של הקוראת נורית:

עלי לכתוב על פלסטיק כך שלא ניתן יהיה למחוק בניגוב (כמו טוש מחיק) ואז לאחר מספר ימים עלי למחוק את הכתוב ולחזור ולכתוב שוב טקסט חדש באותו מקום שלא ניתן יהיה למחוק אותו בניגוב.

נכון להיום אני משתמשת עם "טוש ארטליין" (טושים לא מחיקים) וכשאני צריכה למחוק אותם אני משתמשת עם ספריי (מיכל ירוק – לא זוכרת את השם) שמוחק. הבעיה היא שהחומר שורף למגע (גם עם כפפות על הידיים) וגם הורס את הטושים בזמן הכתיבה.

מחפשת חומר יותר ידידותי שמוחק טושים לא מחיקים שלא שורף בנשימה ולא במגע ושלא יהרוס את הטושים.

כל מידע יתקבל בברכה.

תודה מראש.

נורית.

***

יש מגוון שיטות לניקוי של טוש לא מחיק ממשטחים, כגון שימוש באצטון, אלכוהול, מסיר לאק וחומרי ניקוי שונים. מכיוון שנורית ביקשה שיטה שאינה שורפת למגע, החלטתי לנסות שתי שיטות פחות קונבנציונליות, אך מסתבר שהן עובדות פשוט מצוין!

טוש לא מחיק ניתן להסיר ממשטח פלסטיק גם בעזרת ג'ל הגייני לידיים או בעזרת תרסיס שמן לבישול. שיטת העבודה זהה עבור שני החומרים:

לפנינו מכסה פלסטיק שעליו כתוב בטוש לא מחיק.

יוצקים על הכיתוב כמות נדיבה של ג'ל הגייני לידיים או מרססים בנדיבות תרסיס שמן לבישול.

משפשפים באמצעות סקוטש-ברייט

והכיתוב נמחק!

שוטפים את המשטח במים או מנקים במגבון לח – וסיימנו. בדרך גם הרווחנו ידיים נקיות…

***

מוגש בחסות אביב יועצים – לחברה מוניטין רב שנים בנושא של ייעוץ שיווקי לעסקים, פרסום, קופירייטינג וכמובן קידום אתרים. וניסיון מוכח בהבאת אתרים לעמוד הראשון בגוגל (ובמנועי חיפוש נוספים) בביטויי חיפוש תחרותיים.

אביב יועצים - אסטרטגיות מנצחות בקידום אתרים

 

 

מאת רחלי זוסימן

רחלי זוסימן. בלוגרית ותיקה מאוד, חיה באינטרנט וברשתות החברתיות, מנתחת מערכות מידע ומנהלת מוצר, אמא לשני בנים ושלושה חתולים, גיקית, מעבירה סדנאות קאפקייקס, בשלנית.
כותבת בבלוג הבישול פשוט מבשלת ובבלוג האישי עפיפונים
Google+

2 תגובות על “שאלות למערכת: איך מסירים טוש לא מחיק ממשטח פלסטיק”

אין לי מה לשאול אבל אני רוצה להגיד תודה, כרגע הצלתם סט קופסאות חמוד שאני מאוד אוהבת ושהילדון חגג עליהן עם הטושים.

כל מה שמכיל אלכוהול יעשה את העבודה.
והסקוץ הוא לא רעיון כל כך טוב, כי אם המשטח עדין, יישארו שריטות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *