קטגוריות
מה חדש

חברת אבטחה – שירותים לעסקים

כבעלי עסק אתם בוודאי יודעים עד כמה אירועים ומקרים של פריצות, גניבות וונדליזם מתרחשים כל יום באזורכם ואולי אף קרו לכם. ההוצאות הגבוהות שנגרמות כתוצאה מכך, עוגמות הנפש והתסכולים הבלתי נגמרים הם פשוט קשים מנשוא. זה הזמן להרגיע את כל הפחדים ולהסתייע בשירותיה של חברת אבטחה רצינית שתציע עבורכם מספר מסלולי אבטחה יעילים. להלן סקירה מקוצרת של כמה מהם.

הצבת שומר במקום

יש לכם עסק אבל אינכם ששים להעסיק שומר מטעמכם במקום? התקשרות עם חברת אבטחה מובילה תחסוך מכם את כל כאבי הראש והבירוקרטיות הטמונות בהעסקת עובד נוסף באופן פרטי. חברה איכותית מציעה לבעלי עסקים הצבת שומר מטעמה בשעות הפעילות או לאחר מכן בשעות הלילה. השומר יבצע את כל המשימות הרלבנטיות, בדיקת דלתות, סיורים מחוץ לבית העסק, בדיקת תיקים וכו'. חברת האבטחה אף תדאג להציב שומר מחליף במקרה של היעדרות, תדאג לכל תנאיו הסוציאליים ותשחרר אתכם מכל דאגה.

סיורים רכובים

העסקת שומר במשך שעות רבות טומנת בחובה עלויות גבוהות. כיצד בכל זאת ניתן לחסוך? ובכן, בזמנים שהם מחוץ לשעות הפעילות ניתן במקום שומר להשתמש בסיורים רכובים. סיורים אלו מתבצעים ע"י מאבטחים חמושים שמגיעים לבדוק את המקום אחת ל- X זמן באופן שגרתי וכמו כן, מגיעים במהירות הבזק כאשר מתקבלת קריאה ממערכות האזעקה של העסק. חברת אבטחה מקצועית תעסיק סיירים שעברו הכשרות רבות ועל כן מסוגלים להתנהל עם מצבים לא נעימים בצורה הטובה ביותר. כאשר עולה הצורך הסיירים מערבים את משטרת ישראל. כל ביקור של סייר בבית העסק שלכם מתועד היטב במוקד האבטחה של החברה, דבר שיכול לעזור לבית העסק בהתנהלות אל מול חברות הביטוח במקרה של פריצה, גניבה, שריפה או כל נזק באשר הוא.

התקנת מערכות אבטחה בעסק

ישנן חברות אבטחה שמתמחות בייעוץ והתקנה של מערכות אבטחה. מערכות אלו כוללות – אזעקות שקטות או קוליות, התקנת גלאים שונים ושימוש במצלמות אבטחה מתקדמות. חברת אבטחה מקצועית אף תציע חיבור ישיר של אותן מערכות למוקד אבטחה שזמין 24/7 ושם מבוצע ניטור של בית העסק בשעות המבוקשות. חשוב מאוד שלא להתקין את מערכות האזעקה והמצלמות באופן עצמאי אלא להסתייע בליווי חברת האבטחה. בחירת המצלמות הנכונות, הצבתן במיקום המתאים והתאמת מערכת האזעקה לעסק – כל אלו יכולים לעשות את כל ההבדל מבחינתכם.

חשוב מאוד שחברת האבטחה שתבחרו תציג בפניכם את כל האישורים הנדרשים ותתחייב לכוח עבודה מקצועי שעובר הכשרות וריענון בהתאם לאופי העיסוק שלהם. חברות שעובדות עם משרדים ממשלתיים וחברות גדולות במשק הישראלי הן הכיוון שלכם להסתייע בטובים ביותר.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *