קטגוריות
מה חדש

כדורסל נוער בחברת "שחקן אמיתי"

בניתוח מעמיק שנעשה בתחום הכדורסל בישראל, הגיעו מומחי הענף למסקנה הבאה: אמנם יסודות הכדורסל הושתתו אצל כוכבי הליגה המקצוענים בגילאים הצעירים, אך אצל אחוז ניכר מהם, נעשתה ה"קפיצה" הגדולה ביכולת ובמיצוי הפוטנציאל בגיל הנוער. זו בדיוק הסיבה שכאשר ילדכם מגיעים לגיל העשרה, חשוב שיהיו בידיים טובות. כאלו שיידעו לכוון אותם, לשפר אותם, למקצע אותם ולסייע להם למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם. או במילים אחרות – "שחקן אמיתי". המקום בו תמצאו כדורסל נוער איכותי ומקצועי.

הנבחרת המנצחת של "שחקן אמיתי"

רפואה לומדים אצל רופאים בהווה או בעבר. בלימודי משפטים מרצים לעיתים קרובות עורכי דין, שופטים וכל מה שביניהם. אז איך זה שבמקומות רבים העוסקים בהכשרה וקידום של כדורסל נוער אין לצוות המאמנים זמן פרקט משמעותי (לפחות לא ברמות הגבוהות)?! אז זהו, שב"שחקן אמיתי", בראשותו של מר עידן אבשלום, הבינו שאם אנחנו לא רוצים להמשיך לדשדש במקום בזמן שבעולם מתקדמים בקצב מסחרר, חייבים שינוי. אז הם יצרו את אותו שינוי. הם הביאו את עודד קטש שיאמן, את דיוויד בלאט שינהל, את קוז'יקרו ויניב גרין שיראו לחבר'ה ממה עשויים גדולי הסנטרים בהיסטוריה, ואפילו דורון שפר מגיע כדי להעניק מתובנותיו הרבות על הענף שהוא כה מזוהה איתו. אין כל ספק, "שחקן אמיתי" יצרו מהפכות רבות בתחום, אך איכות צוות האימון של החברה היא המהפכה הגדולה מכולם.

הייחודיות של מחנות כדורסל הנוער של "שחקן אמיתי"

אך מעבר לצוות מקצועי מובחר, ישנם עוד מספר שלבי מפתח שבזכותם כדורסל נוער ב"שחקן אמיתי" הופך לכל כך מוצלח:

  • אימונים בקבוצות קטנות – בדיוק כמו המגמה המבורכת להקטין את כיתות הלימוד, כך גם ב"שחקן אמיתי" הבינו שבקבוצות קטנות, משיגים יותר. כך ניתן לראות טוב יותר את הקשיים והיתרונות של כל שחקן ולעבוד באופן נקודתי ומדויק יותר.
  • מתקנים חדישים – עידן אבשלום היה מהדור שהתאמן בצעירותו במגרשים מיושנים, לעיתים מסוכנים, לרוב תחת כיפת השמיים. לא עוד. ב"שחקן אמיתי" נהנים מתנאים חלומיים, לרבות מגרשים, אולמות הרצאות, טכנולוגיה ואפילו מזון ותנאי לינה.
  • זיהוי מצוינות וליטוש – ב"שחקן אמיתי" נותנים הזדמנות לכולם, אבל מחפשים, מוצאים ומלטשים את היהלומים הנוצצים באמת. כך אף פוטנציאל לא יצליח להתחמק להם מתחת לידיים.
  • מצפון ועד דרום – כיום שום צעיר עם פוטנציאל בישראל לא צריך לוותר על חלומו רק כי אין לו איך להגיע מעכו לתל אביב. מחנות אימונים, מחנות קיץ, קייטנות כדורסל וכו' נפתחים מנהריה ועד אילת, ומאפשרים לכל שחקן להציג את יכולותיו לראווה.

וזוהי רק רשימה חלקית מדוע כדורסל נוער ב"שחקן אמיתי" הוא האפשרות הבטוחה להצלחה. הצטרפו אלינו!

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *