קטגוריות
בית מה חדש

כך ביצעו המקררים הצבעוניים מהפכה במטבח

היום כמעט יותר ממחצית מהמקררים בארצות הברית ובאירופה הם לא לבנים. מה בעצם הסוד של המקרר הצבעוני או השקוף? האם אכן מדובר על מהפיכה? אם שואלים את אנשי המקצוע, התשובה ברורה.

מעניין לעקוב אחר השינויים שחלו על המקרר הביתי.

כמו אלמנטים אחרים בעיצוב הבית –ובעיקר המטבח – גם המקרר החל את דרכו כשהוא לבן. למרות שכבר לפני 15 או 20 שנים היה אפשר למצוא מקררים בכל מיני גדלים, כולם ללא יוצא מן הכלל יוצרו בצבע לבן. הייתה זו מין הסכמה שבשתיקה בקרב היצרניות שמצד אחד הקפידו להשוויץ בשדרוגים ובשיפורים שלהם, אך מצד שני הקפידו שלא להציע מקרר בצבע אחר.

אך התקופה הזו הסתיימה, והיום כמעט יותר ממחצית מהמקררים בארצות הברית ובאירופה הם לא לבנים. אמנם היה שלב ביניים בו כולם עברו לצבע הנירוסטה או המתכת שמשדרים רצינות וקלאסיות, אך אפילו זה כבר נגמר. בעולם המודרני המקרר הלבן נחשב נחלת העבר. מקרר אשר אינו מתכתב עם צבע הקירות, הארון, התנור או אפילו דלת הכניסה פשוט לא עונה על הצרכים של הלקוחות.

אז מה בעצם הסוד של המקרר הצבעוני או השקוף? האם אכן מדובר על מהפיכה? אם שואלים את אנשי המקצוע, התשובה ברורה.
.

Source: Uploaded by user via Melanie on Pinterest

 

חלומם של מעצבי הפנים סוף סוף התגשם

לדעת של מעצבי פנים, מקרר צבעוני פותח שלל אפשרויות חדשות לעיצוב המטבח. כידוע, מקרר הוא מכשיר חשמלי התופס נפח. בניגוד לתנור או למיקרוגל, אותם ניתן להטמין בתוך גומחה, מקרר הוא הציר סביבו נבנה המטבח. הגישה אל המקרר צריכה להיות נוחה ובולטת, ילדים אמורים לעשות בו שימוש והוא חלק בלתי נפרד מכל ארוחה. עבור אדריכלים המתמחים באסתטיקה, האפשרות להציב במטבח מקרר צבעוני היא חלום שהתגשם.
.

 

הלקוחות מרוצים

אך גם בקרב הלקוחות עצמם נרשמת שביעות רצון מלאה מהצבעוניות של המקרר המודרני. מקרר כזה כבר אינו מגביל אותם ואפילו מאפשר להם להביא לידי ביטוי העדפות אישיות. בנוסף, המחירים של מקרר צבעוני לא תמיד גבוהים יותר. בעזרת חיפוש קל באינטרנט או באחד מאולמות התצוגה אפשר למצוא מקרר ביתי הבנוי אשר עליו ניתן להרכיב פאנל חיצוני. הפאנל יכול להיות מעץ מלא, פורניר או חומרים סינטטיים אחרים. את הפאנל ניתן מצד אחד להתאים למראה של ארונות המטבח, ומצד שני להחליף לחלוטין בכל פעם שמעוניינים בשינוי.
.

 

במילים אחרות, כבר לא צריך לרכוש מקרר חדש רק כי המטבח נראה מיושן. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להחליף לו את הצבע.
.

 

מכניסים צבע לחיים

מקררים צבעוניים ושקופים היו בעבר מוצר השמור לבעלי הממון בלבד. מפתיע לראות אם כן את הביקוש הגובר למקררים בצבע שהוא אינו לבן, בקרב משפחות, זוגות צעירים ואפילו מלונות בוטיק. במובנים רבים הוכיח לנו המקרר שאף פעם אי אפשר להספיד אותו. גם כשחשבנו שהפונקציות הטכניות שמאפשר המקרר הגיעו לשיא, הופיע מולנו מקרר צבעוני וטרף מחדש את הקלפים.

.

Source: Uploaded by user via Samie on Pinterest

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *