קטגוריות
מה חדש

כך תמצאו מרפאת שיניים כלבבכם

טיפולי שיניים הם נטל עבור רבים מאיתנו, ועבור אחרים הם הופכים לסיוט של ממש. בין אם זה הפחד מרופא השיניים, החלומות החוזרים ונשנים על שיניים נופלות, ים המכשירים שמכניס רופא השיניים לפה במהלך טיפול אחד בלבד- אם נהיה לרגע כנים, כאשר זה נוגע לבריאות השיניים שלנו, רובינו הופכים איכשהוא לדחיינים כרוניים. אבל כל זה נראה אחרת לגמרי, כשפונים לטיפול במרפאת שיניים מקצועית, נעימה, עם שירות ברמה גבוהה ואנשי מקצוע (כלומר רופאי שיניים) מהטופ שבטופ. איך מוצאים מרפאת שיניים כזו? 5 טיפים מנצחים.

1. בקשו המלצה מחברים

אתם לא הראשונים שצריכים לטפל בשיניים שלהם ואתם וודאי לא תהיו האחרונים. זה אומר, שבמעגל החברים ובני המשפחה שמקיף אתכם, אתם בטח תוכלו למצוא בקלות מישהו שממש לאחרונה ביקר במרפאת שיניים. בקשו ממנו המלצה, התעניינו בחוויות שלו ואם הניסיון שלו היה חיובי, אין סיבה שלא תנסו את המרפאה הזו בעצמיכם.

2. בקרו במרפאת השיניים וחושו את האווירה בה

במקביל להמלצה שאתם מקבלים, חשוב לבקר במרפאה או במרפאות הפוטנציאליות, שאתם שוקלים להופכן ל"מרפאת הבית" שלכם. אתם רוצים להרגיש טוב כשאתם מגיעים למרפאת השיניים, להתמלא בתחושות נעימות ולשבת בנינוחות בחדר ההמתנה בזמן שאתם מחכים להיכנס לרופא השיניים. כנסו למרפאת השיניים, בדקו את העיצוב שלה, את האנרגיה שיש בה, את הווייב, האווירה- ומעל לכל, היו קשובים לעצמיכם ושימו לב מה מתעורר בכם עם ההגעה אליה.

3. בררו כמה מקצועי הוא רופא השיניים שעובד במרפאה

רופא שיניים מקצועי, נעים ומנוסה הוא מהקריטריונים החשובים ביותר בבחירת מרפאת שיניים. בסופו של דבר אתם מפקידים את בריאות השיניים שלכם בידי רופאי השיניים שעובדים במרפאה, ולכן חשוב לתהות על קנקנם מבחינה מקצועית ולהיות בטוחים שהם מצטיינים ובולטים בתחומם.

4. הנעים צוות המקום אליכם?

הצוות האדמיניסטרטיבי של המרפאה צריך גם הוא להיות מסביר פנים ונעים. שוחחו עם פקידת הקבלה, שאלו אותה שאלות על רופאי השיניים ועל המרפאה, התרשמו מהנימה והאופן שבו היא מתייחסת אליכם והחליטו על פי זה, האם מתאים לכם להפוך את המקום למרפאת הבית שלכם.

5. מהם השירותים בתחום בריאות השיניים שמציעה המרפאה?

מרפאות שיניים נבדלות זו מזו בתחומי ההתמחות שלהן. עליכם לבחור מרפאת שיניים בהתאם לסוג הטיפול הדרוש לכם. אם אתם מעוניינים ליישר שיניים, אין לכם מה לחפש במרפאה שרופאי השיניים שלה מתמחים בבריאות החך או בהשתלות של שיניים למשל.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *