קטגוריות
בית מה חדש

לנצח את הכתם: מדריך להסרת כתמים

תקופת החגים המתקרבת לסיומה הוסיפה לנו לא מעט אירועים משמחים וקרוב לוודאי שנוספו גם לא מעט כתמים לבגדים החדשים שקנינו. איך מתגברים על הכתמים?

תקופת החגים המתקרבת לסיומה הוסיפה לנו לא מעט אירועים משמחים של אירועים משפחתיים, ארוחות חג דשנות ומפנקות (וגם לא מעט קילוגרמים). אבל, בין כל ההנאות שתקופת החגים הוסיפה לנו קרוב לוודאי שנוספו גם לא מעט כתמים לבגדים החדשים שקנינו.

אז איך נפטרים מכל הכתמים העיקשים שמסרבים לרדת ממיטב מחלצותינו?
פנינו לצורך ייעוץ למומחים שלנו בעניין: http://www.bestcleanlaundry.co.il/ – המכבסה המקומית שלנו – ששמחו לייעץ ולעזור. התשובות לפניכם.

הסרת כתמי יין אדום

כולנו מכירים את הכתם העיקש ביותר שנוצר מהמפגש של יין אדום עם חולצה לבנה. אותו כתם עיקש יסרב להיפרד מהחולצה הלבנה החדשה שלבשנו לערב החגיגי גם לאחר כביסות רבות וקרוב לוודאי שרק ידהה עם הזמן.
כדי להיפטר מהכתם העיקש כל שעלינו לעשות הוא ליצור תרכובת בסיסית ממי חמצן מעורבבים עם מעט נוזל שטיפה למדיח. לאחר שיצרתם את התרכובת עליכם להשרות בה את החלקבחולצה בו ממוקם הכתם ותוך כמה שניות – הכתם הפך לזיכרון העבר.

הסרת כתמי דיו
אם השקעתם וכתבתם ברכות לשנה החדשה ישנו סיכוי די גדול שגיליתם שהעט דלף על החולצה החדשה והותיר כתם שחור, כחול או אדום שגם הוא מסרב להיעלם. אם אין לכם מכבסת ניקוי יבש זמינה בימי החג הקרובים תוכלו לנקות את הכתם בעצמכם בקלות.
כל שעליכם לעשות הוא קודם כל לוודא כי אכן מותר לכבס את הבגד, ולמרוח את הכתם במעט ספירט (אלכוהול נקי) על ידי שימוש בצמר גפן. אחרי שמרבית הכתם ירד מהבגד החביב עליכם שטפו אותו במעט מים וסבון וזרו עליו מלח. השלב הבא הוא להשאיר את הבגד בתוך כוס חלב למשך כמה שעות והכתם נעלם כלא היה.
הסרטון הבא יציג לפניכם את כל השלבים בצורה מסודרת וברורה

הסרת כתמי שומן
הכתמים הנפוצים ביותר ללא ספק בארוחות החג המשפחתיות הן כמובן כתמי שומן מסוגים שונים שיכולים להתגלות על חולצות ומכנסיים בסיומה של הארוחה.
כדי להסיר אותם עליכם לפעול באופן הבא:
• מקמו כמה מפיות נייר בתוך הבגד עצמו ממש מתחת לכתם וזרו מעט קורנפלור על הכתם עצמו מצידו החיצוני של הבגד.
• שפשפו את הכתם היטב באמצעות מברשת קטנה – מברשת שיניים, למשל.
• שפכו מעט מסיר כתמים לניקוי יבש שניתן לרכוש בכל חנות למוצרי בית ושפשו את שאריות הכתם.
• הכניסו את הבגד לשטיפה במכונת הכביסה בטמפרטורה הגבוהה ביותר האפשרית על פי הוראות השטיפה של הבגד.
אם אתם רוצים לצפות בתהליך במלואו – הסרטון הבא הוא בשבילכם

רגע לפני שאתם מתלכלכים בפעם הבאה
אם תרצו להימנע מכתמים מכל סוג שהוא כדי שתכירו את המוצר הבא – המטפל בשורש הבעיה ופשוט מונע מהכתמים להיווצר מלכתחילה.

שבוע נקי לכולם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *