קטגוריות
בריאות מה חדש

מולוסקום: לטפל או לא לטפל – זאת השאלה!

ההתלבטות אם לטפל במולוסקום או לתת לתופעה לחלוף מעצמה היא דילמה הפוקדת חולי מולוסקום רבים.

מצד אחד, מדובר ביבלת מגרדת, שגם תופסת שטח פנים על העור ויוצרת בשל כך איזשהוא פגם אסתטי לא נעים, גם כאשר הוא קטן ומינורי. מצד שני, מולוסקום רחוק מלהיות סכנה בריאותית של ממש והוא יכול לחלוף מעצמו. מה עושים?איך מכריעים את ההתלבטות? כך תקבלו החלטה האם לטפל- כן או לא- במולוסקום.

אספו כמה שיותר מידע

כאשר אנחנו מתלבטים בין שתי אפשרויות, אנחנו קודם כל צריכים ידע. קראו כמה שיותר מידע על מולוסקום כדי להבין קצת יותר לעומק את התופעה הזו שפקדה את גופכם. קראו בתוך כך, סיפורים של כאלה שנרפאו ממולוסקום באופן טבעי ללא התערבות, וקראו חוות דעת וסיפורים של כאלה שהחליטו לטפל במולוסקום ולהסיר את הנגע.

כמה שיותר אינפורמציה מאלה שחוו על בשרם התמודדות עם מולוסקום תסייע לכם לגבש תמונה רחבה של היתרונות והחסרונות של שתי האופציות הקיימות.

התחברו לעצמיכם

מידע הוא חיוני אומנם, אבל השכל וההיגיון אינם הדרך היחידה לקבל החלטות. נכון שהאדם הוא טיפוס רציונאלי, אך זה לא אומר שאי אפשר לגייס דרכים לא רציונאליות כדי לסייע לנו להכריע דילמות ולשים קץ להתלבטות שיש לנו. נהוג לומר, שלכולנו יש מנגנונים אינסטנקטיביים של אינטואיציה פנימית לגבי מה נכון לנו ומה לא. מאחר שרובינו פועלים מהראש, כלומר בעזרת השכל והלוגיקה, אנחנו מתנתקים מהמנגנונים הללו. נסו להתחבר אליהם שוב. בין אם זה הקול הפנימי בבטן או הדרכה עליונה שתשלח לכם באופן קוסמי את התשובה הנכונה, נסו לשבת במקום שקט, לנשום ולהיות פתוחים לשמוע את התשובה שתגיע אליכם בדרך מסתורית.

תנו את הדעת לאופציה ההומיאופתית

קחו בחשבון אפשרות טבעית-אלטרנטיבית- הומיאופתית לטיפול במולוסקום. בעידן שבו האפשרויות הופכות להיות רבות יותר ויותר, אפשר לטפל במולוסקום גם בדרכים לא קונבנציונליות הנחשבות ידיותיות יותר ורכות יותר. בשיטה ההומיאופתית למשל, ניתן לטפל במולוסקום באופן לא פולשני באמצעות תכשיר מיוחד שמביא להתייבשות הנגע, וכתוצאה מכך לנשירה טבעית שלו. מאחר שיש כאלה שמחליטים שלא להסיר מולוסקום בגין הרתיעה מההליך הניתוחי שכרוך בפרוצדורה, כזה המערב סכין מנתחים, הידיעה הזו, שיש אופציה אחרת, נעימה יותר, יכולה להקל עליכם.

כך או כך, השקיעו זמן במחשבה על האפשרויות שלכם, למדו אותן, התוודעו אליהן, וקבלו החלטה שהנכם בטוחים במאת האחוזים שהיא הנכונה לכם, כזו שלא תתחרטו עליה ושתהיו מרוצים ממנה.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *