קטגוריות
מה חדש

מומחים להשתלות שיניים – במה הם עדיפים על פני רופאים רגילים?

בישראל משרד הבריאות מתיר לכל רופא שיניים בעל תעודה לבצע השתלות שיניים. יחד עם זאת, העדיפות היא בכל זאת לבצע את הפרוצדורה אך ורק אצל מומחים להשתלות שיניים ולא להסתפק בהתקשרות עם רופאי שיניים רגילים. זאת בשל הטיפולים המתקדמים שיוצגו בפניכם מייד, ושמוצעים רק אצל רופאי השיניים המובילים בתחומם.

מומחים להשתלות שיניים – אלו טכנולוגיות השתלה תמצאו אצלם?

לעומת רופאי שיניים רגילים, מומחים להשתלות שיניים עברו התמחות מקצועית נוספת, מה שהופך אותם למעורים בכל בהתפתחויות העכשוויות ביותר של התחום, ומאפשר להם להציע טיפולים ופתרונות שכלל לא מוכרים לרופאי שיניים רגילים. באופן זה נמנעים מפספוס הזדמנויות שיכולות לחסוך לכם לא מעט זמן, כסף ועוגמות נפש. למשל, במקרים בהם קיים חוסר עצם קיצוני בלסת, רופא שיניים שאינו מומחה עשוי להפנות את המטופל לביצוע פרוצדורות שונות כגון השתלת עצם ולגרום לבזבוז משאבים של הלקוח. מומחים להשתלות שיניים לעומת זאת יכולים להציע פתרונות חכמים יותר, כגון יישום של שתלי זיגומה חדשניים שמוחדרים לעצמות הלחי ללא קשר למצב עצמות הלסת, או שימוש בשתלים חובקים שיכולים להיות מוחדרים ללסת התחתונה גם במצבים של חוסר קיצוני ביותר בעצם. כמו כן, מומחי השתלות נוהגים להשתמש במערכות ממוחשבות על מנת להחדיר את השתלים, כגון במקרה של השתלת שיניים מונחית מחשב, מה שמאפשר ביצוע הרבה יותר מדוייק של הפרוצדורה. הטכנולוגיות החדישות אף מאפשרות לרופא השיניים המומחה לתכנן את הכתרים על גבי השתלים בצורה שתתאים באופן מושלם למבנה הפה של המטופל, כך שיכולות הלעיסה יהיו מקסימאליות והשיניים ייראו מושלמות מבחינה אסתטית.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

בעוד בעבר האפשרות לעבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה היתה שמורה אך ורק לבתי החולים, כיום כבר ניתן למצוא את אותם טיפולים גם בקליניקות המובילות. מספר הקליניקות שמקבלות את האישור מצומצם ביותר, כמו גם מספר רופאי השיניים שרשאים לבצע את הפרוצדורה בפועל. מומחים להשתלות שיניים בדרך כלל מקבלים עדיפות בקבלת האישור, זאת בשל מורכבות הפרוצדורה והצורך הברור בהרדמה מלאה במקרים מסויימים. אם הינכם אמורים לעבור טיפולי שיניים מורכבים או סובלים מבעיה רפואית מסויימת, כדאי לכם לחפש רופא שיניים מומחה שמחזיק באישור. זה יקל עליכם בהרבה.

הידע הרחב, הניסיון הרב והיכולת למצוא פתרונות גם במצבים לא קלים קלינית – כל אלו הופכים את ההתקשרות עם מומחים להשתלות שיניים לבחירה ברורה ומועדפת על פני רופאי שיניים רגילים. שיהיה בהצלחה!

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *