קטגוריות
מה חדש

מנוע מיבוא אישי – למה חשוב לשים לב?

ישנם מקרים שבהם עולה הצורך בהשגת מנוע מיבוא אישי, וזאת כאשר לא נמצא מנוע מתאים מהארץ או כשמדובר במנוע נדיר בעל מאפיינים יוצאי דופן. מאחר ומדובר בהליך מעט יותר סבוך מהשגת מנוע מפירוק מקומי, חשוב כי תהליך הרכישה יתבצע על הצד הטוב ביותר. להלן מספר דגשים שיעזרו לכם בכך.

מנוע מיבוא אישי – האם הדבר אפשרי על פי החוק?

לפי החוק, אין שום בעיה להתקין מנוע מיבוא אישי ברכב שלכם. כמובן שחשוב שהדבר יתבצע בצורה מסודרת ועל פי כל ההנחיות שנקבעו בחוק. על פי אותן הנחיות, לא יותקן מנוע מחו"ל ללא רישומון יבוא מסודר והצגת כל האישורים מהגורם שסיפק את המנוע לרבות עסקת מכר. רק הצגת כל המסמכים הנ"ל במשרד הרישוי תעבור בשלום עם אישורים מלאים שיופיעו גם ברישיון הרכב. כאשר עובדים בצורה שאינה מסודרת, מסתכנים בבעיות ועיכובים במשרד הרישוי, מה שעשוי לעלות ביוקר.

עם מי כדאי להתקשר לשם יבוא המנוע?

כאשר עולה הצורך בהשגת מנוע מייבוא מחו"ל, יש להתקשר עם חברה רצינית בתחום שעובדות במקצועיות ושקיפות מלאה. חברה שמתמחה בנושא תוכל להשיג לכם כל סוג של מנוע בהתאם צורך, מבלי שתצטרכו לחכות יותר מידי. מעבר לזאת, דרך חברה איכותית תוכלו להיות רגועים באשר לתקינות המנוע שיותקן ברכבכם.

אם כבר משקיעים בהתקנת מנוע מיבוא אישי, חשוב שהוא יהיה איכותי ויהיה שווה את הכסף והמאמץ, שתהיו בטוחים שהוא לא גמע יותר מדי קילומטראז', ועבר את כל הטיפולים והתיקונים הדרושים לפני ההתקנה. חברה רצינית ובעלת מוניטין לא תרשה לעצמה לספק מנועים שאינם איכותיים. בנוסף, התקנת מנוע לכשעצמה היא פעולה מורכבת שמחייבת זהירות ודיוק. הרכבה לא מקצועית תגרום לפגיעה ברכיבים אחרים ברכב, ולכן זו סיבה טובה להתקשר עם נותן השירות הטוב ביותר מבחינתכם.

כיצד מזהים חברה מקצועית בתחום?

קשה מאוד לדעת מראש האם המנוע שיורכב אצלכם הוא איכותי (הוא לא מגיע עם תו איכות או מספר ק"מ) אבל כן תוכלו להפחית משמעותית את הסיכון בכך שתקפידו על הדברים הבאים:

• הגיעו מראש אל מוסך שמתמקצע במנועים, ולא למוסך כללי.
• דאגו להגיע אל מוסך שמספק בדיקה ממוחשבת של המנוע לפני ואחרי ההרכבה.
• אל תוותרו על קבלת אחריות מלאה, הן על החלקים והן על העבודה.
• העדיפו מוסך אשר מציע טיפול בכל הבירוקרטיה הכרוכה בהחלפת המנוע. במקרה של מנוע מיבוא אישי הדבר חשוב עוד יותר, ויחסוך לכם זמן רב.

הקפדה על כל אלה תבטיח לכם תהליך ייבוא קצר שישתלם לתקופה ארוכה. שיהיה בהצלחה!

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *