קטגוריות
מה חדש

מערכת אזעקה לבית – כל החידושים בתחום

חבל לחכות לפריצה הבאה או חלילה לאסון ורק אז להתקין מערכת אזעקה בבית. החשש של המתעניינים השונים ליזום התקנה של מערכות שכאלו נובע בין היתר ממה שהיה רווח בעבר בדמות מערכות אזעקה מסורבלות שהתקנתן דרשה הכנת תשתית מתאימה בבית על כל הבלגן המשתמע מכך. דעו לכם כי המציאות כיום שונה לחלוטין, וכל אחד מכם יכול ליהנות ממערכת אזעקה מקצועית תוך זמן קצר ביותר, ללא שום קדיחות בקיר והעברת כבלים מסורבלים. מהן האפשרויות המתקדמות ביותר לאור החידושים האחרונים בתחום? מייד תגלו.

מערכת אזעקה אלחוטית לחלוטין

טכנולוגיית ה- wireless היא זו שמאפשרת התקנה של מערכות אבטחה שונות ללא צורך בהעברת כבלים בכל רחבי הבית, חציבה בקירות והכנת תשתיות שונות. כל שיש לעשות הוא להתקין באופן מקומי את קופסאות השליטה והבקרה ומשם כבר אין שום צורך בשימוש במקדחה. כל מערכת אזעקה לבית על בסיס wireless מתקשרת עם הגלאים שממוקמים ברחבי הבית בצורה אלחוטית לחלוטין, ולכן אין צורך בכבלים מסורבלים. השימוש בטכנולוגיה זו אף הופך אותה לנגישה מכל מקום שהוא תוך שימוש במכשיר חכם כלשהו – מהמשרד, מחדר הכושר ואפילו מחו"ל. ההתראות נכנסות כל העת באפליקציה ייעודית וניתן לצפות במצב הגלאים בבית בכל רגע נתון.

PET/CHILD CONTROL

הפעלתם את מערכת האזעקה בלילה ואתם מוכנים ללכת לישון. אך אבוי! בשעה 2:00 בלילה אתם קמים מבועתים לקול האזעקה שהתחילה לפעול בקולי קולות. האם מישהו באמת פרץ לבית? והאם כדאי להזמין משטרה? במידה ומדובר במערכות האזעקה הישנות של פעם, סביר להניח שמדובר באזעקת שווא, שכן מערכות אלו מגיעות עם גלאים ישנים שמזהים כל סוג של תנועה וגורמים להפעלת הסירנה ללא כל הבחנה. מערכות חדישות יותר כבר עובדות עם גלאים מתקדמים בהרבה שלא יעירו אתכם לפנות בוקר רק בגלל שהחתול החליט לקפוץ על החלון או שהילד התעורר והלך לשירותים. הטכנולוגיה קרויה Pet/Child Control בה גלאי התנועה יודעים להתעלם מתנועתם של עצמים בעלי נפח קטן במרחב הפעולה שלהם.

דגשים נוספים בהתקנת המערכת

חשוב מאוד לרכוש מערכת אזעקה לבית שניתנת לתכנות ע"י המשתמש כגון קביעת משכי זמן של אזעקה מושהית (הזמן עד שתופעל האזעקה), אזור עוקב השהייה ועוד. כל אלו יעזרו לכם להשתמש בנוחות במערכת האזעקה ולהימנע מאזעקות שווא. בימינו אף ניתן לחבר את מערכת האזעקה למוקד אבטחה ולמצלמות שיפעלו באופן רציף, יתעדו את המתרחש בבית ואף ישמשו כאלמנט מרתיע לכל עניין ודבר.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *