נוח ובצדק

בפעם שעברה, דיברתי על נוחות, אופנה ומה שביניהן. והנה גם השבוע נתקלתי בדרישה להיות אופנתית ונוחה כשהלכנו לסיור במגדל צדק.

מגדל צדק היא מצודה ליד ראש העין, המשרה אווירת אבירים. מכיוון שהחורף מסרב לבוא ויום שבת היה חם במיוחד, החלטתי ללבוש חצאית ארוכה אך מאווררת עם כפכפים וגופיה.


סוד ראשון – מגדל צדק

המקום בסה"כ די קטן ואין הרבה מה לעשות שם חוץ מליהנות מהנוף המדהים, ולחוות אווירת נסיכות ואבירים. אבל יש חניה מסודרת ואפשר אחר כך לקפוץ למבצר אנטיפטרוס ולעשות פיקניק ראוי (הכניסה למבצר אנטיפטרוס בתשלום)

סוד שני – החצאית

תוצרת עצמית. כ-20 ש"ח ו-3 שעות.

סוד שלישי – למה זה עובד

אמנם חצאית ארוכה מזוהה עם המגזר הדתי, אבל בשילוב עם גופיה וכפכפים היא חוזרת בשאלה. הכפכפים עונים על דרישת הנוחות, והחצאית מאווררת ונעימה. תוספת תכשיטים מקפיצה את הלוק והופכת אותו למעניין יותר. התיק הכסוף מתכתב היטב עם הגופייה האפורה.

סוד רביעי – עלות הפריטים

גופיה – חינם, יד שנייה.
חצאית – תוצרת בית.
כפכפים – 80 ש"ח, איפשהו בקניון פ"ת
טבעת – 10 ש"ח, שוק ראש העין
שרשרת – מתנה מחמותי.
תיק – 20 ש"ח, חובבי ציון 31

עלות כוללת: 130 ש"ח ו-3 שעות.

גם בלוק הזה אני מוכיחה שוב (בעיקר לעצמי) שנוח זה לא בהכרח מוזנח. אפשר לבנות לוק סביב כל דבר, ובמקרה הזה הנעליים (שוב) הכתיבו את השאר.
הדרישה לנוחות, מבחינתי, מכתיבה קודם כל את בחירת הנעליים, ולאחריהם בא כל השאר. מניסיונות שונים שעשיתי מול המראה, אני מבינה שנשים מאותגרות גובה שכמותי חייבות ללבוש צמוד בחלק העליון, כשהן לובשות חצאית מתרחבת בחלק התחתון. כל בחירה אחרת מגמדת אותנו עוד יותר. אז מצאו את מקור הנוחות שלכן, ובנו סביבו לוק אופנתי ונוח. בהצלחה.

 

נשמח לשמוע את דעתכם על המאמר

תגובות התפרסמו למאמר זה

תגים : ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.