קטגוריות
אופנה מה חדש

סולידי עם קריצה

בלוק הבא הבגדים כשלעצמם קצת משעממים (בעיני), אך התכשיט והנעליים מפצים.

בדרך כלל אני מעריכה צבע וקומפוזיציה והלבוש שלי מוחצן. אבל לפעמים אני הולכת גם על מראה יותר סולידי. כשזה קורה אני כמובן חייבת "לפצות" על השמרנות בתכשיט או נעליים בולטים. זה מה שבחרתי לעשות בלוק הבא. הבגדים כשלעצמם קצת משעממים (בעיני), אך התכשיט והנעליים מפצים.

סולידי עם קריצה

סוד ראשון: הגופיה הלבנה

נמצאה בבית של חמותי, כשסידרנו "חדר מחסן". לא יודעת למי היא הייתה שייכת, אבל אימצתי.

סוד שני: המכנסיים

נראות כמו ג'ינס אבל בעצם טייץ. מעולה גם להריוניות.

סוד שלישי: עלות הפריטים

נעליים, חולצה וגופיה – יד שניה, אין כמו בגדים חינם!
מכנסיים – 40 ש"ח, PUMA
שרשרת – 43.75$, HappyLI
טבעת – 10 ש"ח שוק ראש העין

שרשרת HappyLI

טבעת מיוחדת

עלות כוללת: 225 ש"ח

לא כל אחת אוהבת ללבוש צבע בצורה שבה אני אוהבת. רבות מאיתנו מתחזקות ארון שבו הצבעים שחור,לבן ואפור הם השולטים. אם אתן שמרניות בטעמכן, השתמשו בנעליים ותכשיטים על מנת לתבל את המראה וליצור עניין. לפעמים תלבושת "משעממת" הופכת למתוחכמת ויחודית בעזרת פריט יחודי ובולט כמו השרשרת והנעליים שאני בחרתי במראה הזה.

מאת דודה לירון

לירון.
בת זוג, ואמא. אומנית ויוצרת רב תחומית. בעלת החנות HappyLI. וכן בעלת בלוג היצירה "הבלוג של דודה לירון" ובלוג האופנה "liron.fashion".
כשהייתי צעירה חשבתי שאני צריכה מקצוע רציני והלכתי ללמוד הנדסת מחשבים. היום אני עוסקת במקצוע הרציני שלי, אבל לא מפספסת אף הזדמנות לתפור, לסרוג, לצייר או לפסל. במקום העבודה (ה"רציני") שלי הקמתי קבוצת יוצרים ויוצרות בשם ALMA, במסגרתה אנחנו מתנסים בסדנאות שונות ובחומרים שונים. בזמני הפנוי אני גם מלמדת תפירה וכותבת הדרכות וכתבות בנושא יצירה ואופנה. בתפוז אני מוכרת בניק "דודה לירון", ושמחה להיות משתתפת פעילה בפורומים של תפירה וטכסטיל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *