קטגוריות
מה חדש

עידן אבשלום – רוח השינוי כבר כאן

זהו סיפור על אדם עם חזון, שהחליט לא לתת למכשולי החיים לעצור אותו בדרך להגשמתו. עם הרבה עקשנות, הקרבה ואומץ, הצליח אותו בחור אלמוני לזרוע את זרעי השינוי של הכדורסל הישראלי, שינוי שכל חובב הענף ייהנה ממנו בשנים הקרובות. תכירו את עידן אבשלום, האיש שמאחורי חברת "שחקן אמיתי" – האימפריה של הכשרת הכדורסלנים הצעירים בישראל.

תחילת הדרך של עידן אבשלום בעולם הכדורסל הישראלי

עידן אבשלום עוד זכה לשחק מספר שנים בקבוצות שונות בליגות הבכירות לישראל, וזכה אף לעדנה השמורה רק לאלו שחוו עליית ליגה עם קבוצתם. אך ההצלחה המשמעותית ביותר שלו הגיעה דווקא מספסל המאמנים, שעה שזכה באליפות הנוער עם קבוצת הפועל חולון (אותו מועדון איתו עלה ליגה), וכן שימש כעוזר מאמן אליצור רמלה לנשים, כאשר זו זכתה בגביע אירופה לאלופות הנכסף. אך כאמור, עד היום מגדיר עידן אבשלום את "שחקן אמיתי" כהישג הגדול באמת שלי חייו. עוד כשלבש את מדי המשחק והאימון, הבין הבחור הצעיר את מה שמלמדים בשיעור חקלאות ראשון: איכות הצמח מושפעת ישירות מגודל ההשקעה. כך החלה להירקם במוחו של עידן אבשלום התכנית, במסגרתה יקים חברה שתעניק לצעירים וצעירות מכל רחבי הארץ את מיטב התנאים הפיסיים והמקצועיים להפוך לשחקני כדורסל לגיטימיים, אלו שמעולם לא נהנה מהם באופן אישי כשחקן. כך, בשנת 2010, קמה לה "שחקן אמיתי". וכל השאר, כמו שאומרים, היסטוריה.

"שחקן אמיתי" – הבייבי של עידן אבשלום

אז מה הופך את "שחקן אמיתי" של עידן אבשלום לשונה כל כך משאר בתי הספר לכדורסל ברחבי הארץ? ובכן, הרשימה ארוכה אך, ברשותכם, נתרכז במספר נקודות משמעותיות. ראשית, הגישה המקצוענית. במחנות הכדורסל של החברה, כמו גם במרכזי פיתוח השחקנים, תכניות המנטורים וכו', קיים דגש מיוחד על אווירת כדורסל מקצוענית ורצינית, ולא על עוד "קייטנת כדורסל" שעיקרה טמון בהנאה. עם לוח זמנים הכולל אימונים מצולמים, הרצאות, אימוני כושר ועוד, התחושה היא של מקצוענות טהורה. נקודה נוספת היא הצוות המקצועי המועסק במחנות הכדורסל של "שחקן אמיתי" הכולל, בין השאר, את עודד קטש, ליאור ליובין ודיוויד בלאט המנהלים את הפן המקצועי של העסק, לצד אושיות כמו יניב גרין, טל בורשטיין, אורי קוקיה ועוד. תוסיפו לכך את המתקנים המצוינים ואת הפרויקט הייחודי של גילוי וטיפוח כישרונות בתחום, והרי לכם שלל היתרונות של חברת "שחקן אמיתי" שמעניקה את כל התנאים לפיתוח קריירת כדורסל מקצוענית.

בהצלחה!

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *