קטגוריות
מה חדש

צביעת שיער בבית: כל היתרונות

בא לך לצבוע את השיער או שאת חייבת כבר לעשות את זה, כי לא נעים לך להסתובב עם שיער לבן, ואת מתלבטת אם ללכת לספר או לעשות את זה בעצמך? אם לא יצא לך להתנסות בעבר כלל בצביעת שיער ואת תוהה מהו המסלול הנכון ביותר עבורך, קבלי את כל היתרונות שבצביעת שיער ביתית.

למה כדאי לצבוע שיער בבית?

צביעת שיער בבית היא סיפור פשוט. את לא צריכה לקבוע תור אצל הספר ימים או שבועות (כשמדובר בספר פופולארי במיוחד) מראש, את לא צריכה לבדוק את הלו"ז השבועי שלך כדי לוודא שיש בו חלון זמן פנוי לגשת בו לספר, ואת גם לא צריכה להיכנס לאוטו, לתדלק, להסתובב סביב עצמך בניסיון למצוא חנייה ו/או לשלם עליה. בקיצור, צביעת שיער בבית היא קלה ופשוטה יותר מהאופציה המקבילה. מעבר לזה, היא גם זולה הרבה יותר.

נכון, שאת עדיין צריכה לגשת לרשת השיווק או לחנות המשווקת צבעים לשיער, ולרכוש את הצבע המתאים לך, אבל זה עדיין ייצא לך זול פי כמה מאשר לצבוע שיער אצל הספר, במיוחד אם הספר שלך מבוקש ויש לו כמות רבה של לקוחות. צביעת שיער בבית יכולה להיעשות בצורה ספונטנית, בזמנך הפנוי, בלילה אחרי שהילדים הלכו לישון או מוקדם בבוקר לפני שהחל עומס המחוייבויות היומי שלך. לעומת זאת, צביעת שיער אצל הספר מעקרת את אלמנט הספונטניות הזה, היות שהיא דורשת היערכות מראש, כאמור, בין אם בסידור לוח הזמנים השבועי ובין אם בתיאום מראש עם הספר.

כמה דברים שרצוי לזכור כשצובעים שיער לבד בבית

אם את צובעת את שיערך בבית לראשונה, כלומר, אם לא התנסית בצביעת שיער בעבר, כדאי רק להפעיל משנה זהירות. הקפידי לקרוא היטב את ההנחיות הרשומות על קופסת הצבע לשיער, כדי להימנע ממצב שבו הצבע יפגע בקרקפת שלך. השארת צבע לשיער לאורך זמן רב יכולה ליצור נזק שכדאי מראש להימנע ממנו על ידי הקפדה על הוראות השימוש שעל גב האריזה. מעבר לכך, רצוי לרכוש צבע שהוא טבעי, כזה שרמת הרעילות הכימית שלו היא נמוכה יותר. כך, גם תוכלי להפחית את הסיכויים שתפתחי תגובה אלרגנית לצבע, וגם תוכלי להפגין ידידותיות לסביבה, היות שהאופציה הטבעית מבוססת על שימוש בחומרים טבעיים שמתכלים מהר יותר. לבסוף, וכאמור, אם זו הפעם הראשונה שלך, כדאי להיעזר במישהו שיהיה לצידך. בן זוג, חברה טובה, דודה או סבתא- נסי להסתייע במישהו שקרוב אלייך כי לצבוע לעצמך את השיער, על אחת וכמה בפעם הראשונה, יכול להיות קצת יותר מאתגר.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *