קטגוריות
מה חדש

כל מה שחשוב לדעת לפני התקשרות עם קונה ברזל

ברזל הוא חומר שלו ביקוש רב בתעשייה וזאת מפאת חוזקו הרב ויחד עם זאת גמישותו הרבה לעיצוב. באותה הנשימה, הברזל הוא גם חומר כבד שמקשה מאוד על השינוע שלו, אינו מתפרק ועשוי לגרום למפגע סביבתי כאשר הוא מושלך ללא פיקוח. זוהי הסיבה מדוע חל איסור על השלכת פסולת ברזל באתרים שאינם מאושרים לכך. על מנת ליהנות מכל יתרונותיו של הברזל מבלי להסתבך בכל הבירוקרטיה הקשורה להיפטרות ממנו כאשר כבר אין צורך בו, ניתן להתקשר עם קונה ברזל מקצועי שמסיר את אחריות הטיפול בפסולת ומשלם תמורת חומר גלם זה את ערכו המלא. במה בדיוק מדובר? להלן כל המידע.

התקשרות עם קונה ברזל – מה יוצא לכם מזה?

סיימתם לבצע את כל משימותיכם ונשארו לכם שאריות מסויימות של ברזל. אמנם כרגע מדובר בפסולת עבורכם אך במידה ותדעו כי אתם יכולים למכור אותה ועל הדרך גם להסיר אחריות מהמשך הטיפול בה, הרי שתתייחסו אליה בצורה מעט שונה. כל מה שצריך זה להתקשר עם קונה ברזל מקצועי שיגיע אליכם למתחם, יאפיין את סוג הברזל שברשותכם, יבצע שקילה ויציע לכם הצעת מחיר הוגנת לפי המחירון הנהוג בשוק. באופן זה גם תרוויחו כסף מפסולת הברזל שברשותכם, גם לא תצטרכו לדאוג לסידורי פינוי הפסולת, גם תמנעו מהסתבכויות עם רשויות החוק, וגם תתרמו לסביבה ירוקה יותר.

מה יוצא לקונה הברזל מכל התהליך?

הברזל, למרות היותו קשיח וחזק, הוא חומר שמסוגל לעבור מיחזור ושימוש מחדש באופן רב פעמי. בתהליך ההשמשה מחדש של הברזל הוא מותך בטמפ' גבוהות במיוחד ולאחר הפרדת החומרים השונים בו, ניתן להשתמש בו שנית לכל מטרה שהיא. מכאן ניתן להבין כי קונה הברזל אמנם משלם תמורת פסולת הברזל אך הוא יכול למכור את הברזל בחזרה לכל דורש לאחר שהוא ממוחזר. ישנם קוני ברזל שהם בעצמם חברה לפינוי ומיחזור פסולת כך שהם אינם משמשים כמתווכים אלא כקניינים ישירים, מה שמוזיל עבורם את העלויות והופך את הצעת המחיר ללקוח לכדאית במיוחד עבורו.

דגשים בבחירת ההתקשרות עם קונה ברזל כלשהו

כאשר מתקשרים עם קונה ברזל יש לוודא כי מדובר באיש מקצוע שכבר פועל שנים רבות בתחום ונחשב לבעל מוניטין שמספק תמורה מלאה למשקל הברזל שברשותכם. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי רק קוני ברזל איכותיים יסכימו לקנות מכם פסולת ברזל שאינה טהורה ודורשת הפרדה בעצמה. אחרים יעדיפו שלא להתעסק עם חומרים שכוללים בתוכם ברזל אך בנוסף גם חומרים נוספים, משום שמדובר בתהליכי הפרדה יקרים שאינם תמיד בנמצא אצלם.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *