קטגוריות
מה חדש

קורס מאמני כדורסל – ללמוד מהטובים ביותר

גם אוהדי הספורט בישראל שמעדיפים את ענף הכדורגל על פני הכדורסל, יודו בפה מלא שזוהי תקופה נהדרת לענף הכדור הכתום בישראל. הליגה המקומית מרתקת ומותחת מאי פעם; נציגים ישראליים נוחלים הצלחה מופלאה בליגת הכדורסל הטובה בעולם בארה"ב; נבחרת ישראל מרשימה במשחקיה הלאומיים; וכוכבים בינלאומיים בוחרים דווקא בליגה הישראלית כמנוף לקריירה האישית שלהם. אבל יש תחום נוסף בענף הכדורסל שכבר שנים נחשב להצלחה ישראלית כבירה: מאמני הכדורסל בישראל. אלו נחשבים, ובצדק, למובילים בתחומם. מחפשים קורס מאמני כדורסל איכותי שיצרף אתכם לנבחרת המוחות שמאחורי ענף הכדור האינטליגנטי ביותר שקיים? חברת "שחקן אמיתי" תשמח לקבל אתכם לשורותיה.

"שחקן אמיתי" – כאן בונים כדורסל אמיתי

אז לפני הכל, בואו נכיר את החבר'ה של "שחקן אמיתי" – חברה ישראלית ותיקה שחרטה על דגלה מטרה אחת ברורה: להכשיר את דור העתיד של שחקני ומאמני הכדורסל בישראל. האמצעים להשגת המטרה רבים. החל ממיטב אושיות הכדורסל בארץ, המלווים את החניכים לאורך כל שלבי ההדרכה; דרך מתקני האימון וההכשרה המתקדמים והמובילים בישראל; ועד שיטות אימון ייחודיות אשר מעניקות הזדמנות של ממש לכל אחד ואחת בדרך להצלחה. בין השמות המובילים המלווים את חניכי הקורסים השונים ב"שחקן אמיתי" ניתן למצוא את עודד קטש, ליאור ליובין, דיוויד בלאט ואחרים.

קורס מאמנים ב"שחקן אמיתי" – כל הסיבות להצלחה

גם כשמדברים על קורס מאמני כדורסל במסגרת החברה, התנאים, ההדרכות, השיעורים, ההתנסויות – כולם מעניקים בסיס מוצק, והרבה מעבר לכך, לתורת האימון הכוללת ויישומה בפועל. הנחת העבודה היא שמאמן כדורסל בעל הכשרה ראויה והבנת משחק גבוהה עשוי לשנות מן הקצה אל הקצה את יכולותיהם של שחקנים בודדים ושל קבוצה כולה. השפעת המאמן על הקבוצה, אפוא, גבוהה במיוחד בענף הכדורסל. אבני היסוד של השחקן, על פי יוצרי קורס המאמנים, הם יכולותיו הטכניות, הגופניות, הטקטיות והמנטאליות. על בסיס זה נבנים הקורסים השונים, המתקדמים באסטרטגיה מקצועית משתנה ומבוססים על שיפור יכולות אלו.

במסגרת מחנה המאמנים, נלמדים חומרים תיאורטיים רבים, אשר מיושמים בפועל בשלל מקרים ותגובות, סיטואציות שונות ומבחנים בזמן אמת. חניכים רבים שיסיימו את קורס מאמני הכדורסל ישתלבו במסגרות השונות הפועלות בישראל – החל מליגות הילדים וה"קט-סל", דרך ליגות הבוגרים הנמוכות ועד להשתלבות מקצועית בקבוצות המובילות בישראל.

אין מחלקה טובה בלי מפקד מוכשר. אין כיתה מוצלחת בלי מורה מקצועי. וגם בכדורסל, בלי מאמן מוצלח, יש שחקנים, לא קבוצה. קורס מאמני כדורסל ב"שחקן אמיתי" – הדרך שלכם לצמרת עולם הכדורסל מובטחת!

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *