קטגוריות
מה חדש פנאי

קייטנת כדורסל – המקום שבו תחביב ומקצוענות נפגשים

כשענני החורף מתחילים להתפוגג ואת הלילות הקרים מחליפה בריזת קיץ נעימה, אלפי ילדים ברחבי הארץ מתחילים להתרגש. גם הם כבר יודעים – בקרוב מאוד הם יוכלו להשתתף בקייטנת הכדורסל הנפלאה של חברת "שחקן אמיתי". גם אתם רוצים להצטרף? להלן כל המידע על אותה קייטנת כדורסל מדוברת.

קייטנת כדורסל – למה דווקא ב"שחקן אמיתי"?

אם אתם חובבי הכדור הכתום, רוב הסיכויים ששמעתם / קראתם / ראיתם משהו שקשור לחברת "שחקן אמיתי" עוד לפני שחיפשתם קייטנת כדורסל איכותית לילדכם. החברה, שבקרוב תחגוג עשור להקמתה, שינתה כליל את פני תחום הכשרת הכדורסלנים הצעירים בישראל. העומד בראשה, שחקן ומאמן לשעבר בשם עידן אבשלום, הוא אבי המהפכה, אך אין מדובר בשלטון יחיד. צוות מאמנים בכיר מלווה את החניכים במחנות הכדורסל, מרכזי הפיתוח ובקייטנות, צוות אדמיניסטרטיבי מלא דואג לשלומם, בריאותם ורעבונם של הצעירים, ומעל כל העניין מרחפת רוח מקצוענית ממכרת, שקשה למצוא במחוזותינו, בטח כשמדובר בהכשרת צעירים.

מה בדיוק קורה בקייטנות הכדורסל של "שחקן אמיתי"?

השם "קייטנה" מעורר לרוב קונוטציות של יום כיף בלונה פארק והרבה זמן בריכה. אז ב"שחקן אמיתי" זה טיפה אחרת. את רכבת ההרים מחליף אולם האימונים החדיש והמקצועי, כשאת המים הצוננים של הבריכה מחליף המזגן המקפיא באודיטוריום ההרצאות והצפייה. המקום המארח – מתחם "מקווה ישראל" הנמצא בפאתי חולון (כ-5 דקות נסיעה מתל אביב), נראה מרחוק כמו קיבוץ של פעם, עם הרבה ירוק, שטחים פתוחים ומרחבים נפלאים. מקרוב ניתן לזהות גם את מגרשי האימון הרבים, חדר האוכל המהודר, חדרי הלינה הממוזגים ואת שאר העזרים שהופכים את הקייטנה הזאת למהנה ואפקטיבית בו זמנית.

אז כן, בטח כבר הבנתם שבקייטנת הכדורסל של "שחקן אמיתי" ישנים יחד, אוכלים יחד (3 ארוחות ביום) ובעיקר – מתאמנים ומשחקים יחד. צוות האימון הבכיר, הכולל מאמנים מצמרת הכדורסל הישראלי לרבות עודד קטש, ליאור ליובין, יניב גרין, בן רייס ואחרים, מעביר אימונים שונים בקבוצות קטנות וגדולות, כולל כאלו המנותחים באמצעות צילומי ווידאו. וכפי שחניכים רבים מעידים, ב"שחקן אמיתי" תמצאו קייטנת כדורסל אינטנסיבית, שבה הצעירים והצעירות (בגילאי 10-15, בנים ובנות) מסיימים את שבוע הפעילות עייפים במיוחד, אך מרוצים מאוד.

ומה קורה אחרי זה? ובכן, במהלך הקייטנה מחפש צוות האימון אחר הכישרונות של המחר. חניכים שיזוהה אצלם פוטנציאל התקדמות אמיתי ימצאו שלל אפשרויות קידום באמצעות "שחקן אמיתי", אם באמצעות מרכזי פיתוח ואם באמצעות מחנות אימון מתקדמים. הקדימו להירשם!

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *