קטגוריות
בריאות מה חדש

רופאי שיניים – הטיפולים המתקדמים שתמצאו אצל המומחים

עולם רפואת השיניים נחשב לתחרותי ביותר. על מנת לשרוד במציאות זאת רופאי שיניים רבים בוחרים לעבור התמחויות שונות ולהציע את הטיפולים המתקדמים ביותר למען מטופליהם הרבה מעבר לסטנדרט. ככל שאנו המטופלים נקפיד להתקשר עם הרופאים המקצועיים ביותר שבוחרים בקידמה, כך נהנה מיותר אפשרויות שאינן מוצעות אצל רופאי השיניים הכלליים. באילו טיפולים מדובר? הישארו עימנו.

השתלות שיניים מהדור החדש – רק אצל רופאי שיניים מומחים

השתלת שיניים סטנדרטית כוללת החדרה של שתל דנטאלי לתוך העצם כשמעליו מולבשים כתרי חרסינה. תהליך זה מאושר לביצוע ע"י כלל רופאי השיניים ואין שום צורך בהתמחות מיוחדת. הבעיה מתחילה כאשר מצב הפה של המטופל אינו מאפשר לבצע השתלת שיניים רגילה, או שיש צורך בביצוע הליכים מקדימים ארוכים יחסית. במקרים שכאלה רק רופאי שיניים מומחים יוכלו לתת פתרון נוסף שיקל מאוד על המטופל. בין מגוון הטיפולים הללו ניתן לציין:

  • שתלי זיגומה – שתלים שמוחדרים לתוך עצמות הלחי ועל כן אינם תלויים במצב עצמות הלסת.
  • שתלים חובקים – שתלים שמתאימים לשימוש עבור הלסת התחתונה ובמקרים בהם קיים חוסר עצם קיצוני בה.

מלבד זאת רופאים מומחים יציעו בדרך כלל גם אפשרויות נוספות הקשורות באיכות הטיפול, כגון:

  • השתלת מונחית מחשב – התאמת סד מיוחד שמונע טעויות בביצוע החדרת השתלים. הסד מיוצר באופן אישי עבור כל מטופל ובאמצעות תוכנת מחשב מתוחכמת ביותר.
  • השתלת שיניים ביום אחד – רק רופא שיניים מומחה ידע כיצד להשלים את מלאכת ההשתלה תוך יום אחד בלבד, ללא זמן המתנה וטיפולים מיותרים.

על כל זאת ועוד, רופאי שיניים מומחים שעמדו בכל הקריטריונים הנדרשים, רשאים להפעיל קליניקות מאובזרות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. אפשרות זו מתאימה עבור הסובלים מחרדה דנטאלית, נכים ובעלי פיגור שכלי ובאמצעותה ניתן לא רק להפחית חרדה ולבצע את הטיפולים בקלות, אלא אף לבצע פעולות מורכבות במשך מספר שעות ולמנוע הגעה לקליניקה מספר רב של פעמים.

זה לא יקר?

נהוג לחשוב כי כאשר מתקשרים עם רופאי השיניים הטובים יותר כך המחיר עולה בהתאם. המציאות מראה כי לא כך תמיד הדבר. ישנם רופאי שיניים מעולים בישראל שמציעים לא רק מחירים עממיים אלא אף פריסת תשלומים נוחה על פני מספר שנים רב, קבלת חוות דעת והצעת מחיר ללא שום התחייבות מצידכם, ביצוע של כל בדיקות ההדמיה בו במקום ללא עלות נוספת ועוד. כמו כן, רק רופאים בכירים ומנוסים יכולים להציע לכם אלטרנטיבות שמוזילות את העלויות כגון שימוש בשתלי זיגומה במקום ביצוע הרמת סינוס, יישום שיניים תותבות נשלפות על שתלים ועוד.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *