5 קסמים פשוטים שיפתיעו את כל מי שתפגשו

תמיד חלמתם להיות קוסמים? להצליח לשלוט במיומנויות נסתרות ולהפתיע? היום אנחנו מכניסים אתכם אל תוך עולם הקסמים עם חמישה קסמים פשוטים למדי שדורשים קצת זריזות ידיים ושיקנו לכם הרבה מעריצים.

בכל אחד מאתנו מתחבא ילד קטן, כזה שחולם להיות קוסם ולהפתיע את כל האורחים בטריק מיוחד שישאיר את כולם המומים. האהבה לעולם הגלוי והנסתר, למוטוריקה ולזריזות הידיים המפתיעה נשארת תמיד, אבל רובנו לא מוצאים זמן להתאמן על היכולות הטכניות ואנחנו בעיקר ממשיכים לקנא בקוסמים.

כדי לשמח את הילד הקטן שעדיין נמצא בכם פנינו לקוסם זיוי קיווי וביקשנו ממנו להציע כמה קסמים פשוטים אבל מוצלחים במיוחד שיסייעו לכם לגלות מה עומד מאחורי הקסם שכל כך התלהבתם מממנו וכמובן כדי שתוכלו להפתיע אחרים בקסמים משלכם.

קסם הקלף המתהפך

תהיתם פעם איך זה שקוסם מבקש מכם לבחור קלף אחד מתוך חבילת קלפים, להחזיר אותו לתוך החבילה וכשהקלפים נפרסים רק הקלף שבחרתם הפוך? מסתבר שעם קצת זריזות ידיים וטכניקה פשוטה גם אתם יכולים לבצע את הקסם בקלות.

מטבע שמצליח לעבור דרך כוסות        

כמה פעמים ראיתם קוסמים שמצליחים להעביר מטבעות רגילים לחלוטין לתוך כוסות או מכלים אחרים כשהכוס והמטבע רגילים לחלוטין? מסתבר שמאחורי הקסם המורכב הזה עומדים כמה טריקים פשוטים.

קסם הרביעייה המושלמת

הקסם הזה מיועד לשחקני הפוקר מבינכם – ויותר נכון לאלה מכם שלא רוצים שיהיו להם יותר מדי מתחרים בשולחן. הקסם הבא יראה לכם די בקלות איך אפשר למצוא את רביעיית הקלפים הטובה ביותר בחפיסת קלפים רגילה לחלוטין.

קסם גומיות

אם אתם מחפשים קסם קטן שיוכל לשבור את הקרח בפגישת עסקים או במפגש חברתי זה הקסם בשבילכם. כל מה שאתם צריכים בשבילו הוא גומייה אחת וקצת זריזות ידיים. רוצים ללמוד איך עושים את קסם הגומיות? פשוט צפו בסרטון.

חבילה משנה צבע

הקסם הבא דורש מעט הכנה מוקדמת מלבד זריזות ידיים, אבל הוא בהחלט הולך להפתיע את כל מי שיתקל בכם בזמן הקרוב. בקסם הזה תוכלו להראות למשתמשים איך חבילת הקלפים משנה את הצבע, למעט הקלפים שהם בחרו ממש בעצמכם.

אנחנו ממליצים לכם להתאמן קצת על הקסמים האלה לפני שתציגו אותם לאחרים. אחרי מספר אימונים פשוטים למדי ושיפור טכניקת זריזות הידיים שלכם, אנחנו בטוחים שאתם הולכים לראות הרבה פרצופים מופתעים.

רק זכרו תמיד – קוסם טוב, לא מגלה את הסודות שלו. אז כנראה שאנחנו לא קוסמים טובים… 

נשמח לשמוע את דעתכם על המאמר

תגובות התפרסמו למאמר זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.