אילוף כלבים בירושלים – טיפים למציאת מאלף מתאים

אנשים רבים מעוניינים לאלף את הכלב שלהם למען שיפור איכות החיים ביחד. בין אם מדובר בכלב חדש והתחלה "מאפס" ובין אם קיימות בעיות כאלו ואחרות עם כלב קיים, המטרה היא למצוא את המאלף הכי מקצועי שרק אפשר, על מנת שתוצאות האילוף יהיו מהירות ויחזיקו לאורך זמן. מחפשים מאלף כלבים באזור ירושלים שכדאי להתקשר עימו? להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לזהות אותו.

דרך הפעולה של מאלף מקצועי

בבואכם להתקשר עם מאלף שמציע שירותי אילוף כלבים בירושלים, עליכם לשים לב למספר דגשים כבר בהתקשרות הראשונית עימו:

  • אפיון ראשוני בשיחת הטלפון – מאלף כלבים מקצועי תמיד ידאג לשאול אתכם כמה שיותר שאלות כבר בשיחת הטלפון הראשונית, במטרה לאפיין את הכלב שלכם ואת הציפיות שלכם ממנו בסוף התהליך. בהתאם למידע שיקבל, יוכל המאלף להתחיל לחשוב לגבי שיטת האילוף שהכי תתאים לכלבכם. מאלף שישר קופץ לשלב הצעת המחיר, הוא כזה שרצוי לא להתקשר עימו.
  • קיומה של פגישה לשם השלמת הליך האפיון – מאלף מקצועי ואיכותי לעולם לא יסגור איתכם שום פרט לפני שיפגוש את הכלב שלכם פנים מול פנים. זהו שלב הכרחי נוסף בדרך לאפיון הכלב, שרק לאחריו הוא יקבל החלטה לגבי שיטת האילוף הספציפית ומידת האינטנסיביות הדרושה. במהלך הפגישה אף תוכלו לבדוק את הכימיה של הכלב שלכם עם המאלף המיועד ולהבין האם מדובר באיש מקצוע אשר באמת מסוגל להתחבר אליו. זהו קריטריון חשוב מאוד שיכול לקצר את תהליך האילוף משמעותית.

הכשרה וניסיון מוכחים

בשיחת הטלפון או בפגישה הראשונה, בקשו מהמאלף המיועד להציג בפניכם תעודת מאלף מוסמך, שבלעדיה שום אדם לא רשאי להציע את שירותיו כמאלף מקצועי. אנשים רבים מידי חושבים שאהבתם לכלבים כמו גם היכולת להתחבר ולחנך את הכלב שלהם מספיקה, ובהתאם לזאת מציעים את שירותיהם כמאלפים מקצועיים מבלי שיש ברשותם תעודה שכזאת. מדוע חשובה התעודה? זכרו שלא כל כלב קל לאלף וכי רק מאלף מקצועי ידע כיצד להתאים את שיטת האילוף לגזע המתאים והאופי הספציפי שלו. כמו כן, התהליך יתקצר בצורה משמעותית, כשמדובר במאלף מקצועי.

בדקו גם לגבי הניסיון של המאלף המיועד ובקשו לדבר עם לקוחות קודמים ולקבל את חוות דעתם ואפילו להתלוות אל המאלף לאחד ממפגשיו, על מנת להתרשם מהדרך בה הוא עובד עם הכלב ויחסי האנוש שלו עם הבעלים.

אילוף בבית ובחוץ

עוד היבט שיש להתייחס אליו כשבאים לבחור מאלף אשר מציע שירותי אילוף כלבים בירושלים הוא המיקום שבו מתבצע תהליך האילוף. על מנת שהכלב ידע כיצד להתנהג בכל מקום אליו הוא מגיע עם בעליו, חשוב כי תהליך האילוף יתבצע הן בבית, שם מרגיש הכלב בסביבה בטוחה ומוכרת, והן במתחמים ציבוריים שונים בסביבת הבית. מאלף מקצועי מודע לחשיבות העניין ועל כן יקפיד על כך.

נשמח לשמוע את דעתכם על המאמר

תגובות התפרסמו למאמר זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.