קטגוריות
בריאות מה חדש

מרפאות שיניים מוצאים דרך פורטל מסודר!

לאורך השנים הדרך הטובה ביותר למצוא מרפאת שיניים היתה באמצעות המלצה של קרוב משפחה או מכר ווידוא ממקור ראשון לגבי הדרך בה חוו את הטיפולים במקום המדובר. גם כיום זוהי אופציה מועדפת אך בנוסף לזאת התווספה אפשרות נוספת, כזאת שמתבססת על הרבה יותר מחוות דעת אחת או שתיים. אנחנו מדברים על פורטל מקצועי של מרפאות שיניים שמרכז עבורכם את השירותים המומלצים ביותר בתחום רפואת השיניים. במה בדיוק מדובר? להלן כל המידע.

הייחודיות של פורטלי מרפאות שיניים

ברמת העיקרון, כל מרפאת שיניים פעילה היא כזאת שעברה את דרישות משרד הבריאות ואושרה להעניק שירותי רפואת שיניים מתקדמים. הבעיה באישור משרד הבריאות היא שהוא נע סביב קריטריונים שאינם קשורים לאיכות הטיפול אלא בעיקר לבטיחות המטופלים. בבואנו לחפש מרפאת שיניים איכותית ישנם קריטריונים נוספים שמעניינים אותנו, כגון איכות הטיפול, המחירים המוצעים, נוחות ההגעה ועוד. הפורטלים המקצועיים מציעים בדיוק את זה. מרפאות שיניים שמעוניינות להופיע בפורטלים פונות בעצמן על בעלי האתרים, ורק מי שעובר את בקרת האיכות הקפדנית אכן יופיע בפורטל ללא תשלום או מימון האתר. בקרת האיכות כוללת את הקריטריונים החשובים שהזכרנו, כך שמי שמאתר בפורטל מרפאת שיניים שקרובה למקום מגוריו, יכול להיות סמוך ובטוח כי היא עברה בקרת איכות קפדנית ונמצאה כאיכותית ביותר.

מה בדיוק מופיע בפורטל?

בכל פורטל שכזה מופיע מנגנון חיפוש שמאפשר לסנן את רשימת המרפאות על פי הקריטריון המבוקש. כך למשל ניתן לבקש רשימת מרפאות שיניים לפי איזור מגורים, סוג הטיפול הנדרש (שיקום הפה, השתלות שיניים, טיפולי שורש וכו'), שנות הניסיון של הרופא המטפל ועוד. לכל מרפאה שמופיעה בסינון פרופיל מפורט משלה שכולל בין היתר קישור לאתר המרפאה, המלצות וחוות דעת של מטופלים, וכמו כן פירוט לגבי כל פריט מידע רלוונטי שיכול לעשות את כל ההבדל בדרך לקבלת ההחלטה הנכונה מבחינתכם. למשל, האם מדובר במרפאת מומחים? אילו שירותים ניתנים בה ומהן ההתמחויות? האם המרפאה מציעה טיפולי שיניים בהרדמה מלאה? האם קיימת במתחם גם מעבדת שיניים להכנת כתרים ומכון לצילומיCT או שיש צורך לגשת למעבדה ומכון חיצוניים? ומה לגבי חנייה ועמידה בלוח הזמנים? כמו כן, בפורטל מקצועי אף יוצגו אפשרויות רלבנטיות להתקשרות מול חברות הביטוח, אפשרויות מימון, אפשרויות לגבי קבלת חוות דעת ראשונה ושנייה ללא עלות ועוד.

אין ספק כי מדובר בפיתרון נהדר, כזה שיאפשר לכם לבחור מרפאת שיניים בצורה הרבה יותר מושכלת מבעבר. שיהיה בהצלחה!

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *