קטגוריות
בית מה חדש

ציורי קיר – מקשטים את הבית באופן מיוחד

מחפשים איך להכניס יופי וצבע לבית? מעוניינים באמנות ייחודית ממש בין קירות הבית שלכם? משתוקקים למעט תעוזה, יצירתיות ודמיון בעיצוב ביתכם? על ציורי קיר חשבתם? ציורים אלה הפכו בעשור האחרון לנפוצים ואהובים יותר ויותר על הישראלים. מה שהחל לפני 20 שנה במוסדות ציבור, בתי ספר וגנים, מתנ"סים וכדומה, חדר לבתים הפרטיים וטוב שכך. רוצים לדעת יותר? הישארו עימנו!

ציורי קיר – 10 דברים שחשוב לדעת

לפני שאתם מחליטים אם להיכנס להרפתקת ציורי הקיר הביתיים, כדאי שתדעו מספר דברים:

  • ציורי קיר מתאימים לכל מקום בבית. הם נפוצים במיוחד בחדרי ילדים ובסלון, אך נפלאים גם כשהם באמבטיה, בחדרי ההורים, במחסן ואפילו במרפסת. כמובן שאתם מחליטים גם לגבי נושא הגודל, שימוש בצבעים או בשחור/לבן וכדומה.
  • מגוון אפשרויות הציורים הוא כמעט אינסופי. הבחירה לא קלה, כמובן, אך בעזרת סינון והתמקדות, תוך כדי עזרה של בעל המקצוע, תוכלו להגיע במהירות לבחירה המיוחלת. איש המקצוע ישלח לכם אפשרויות במייל, כשישנה גם אפשרות לפגישת הכוונה אישית.
  • עדיף שיהיה ברשותכם כיוון כללי של הציור לפני פנייתכם לאמן, שכן הדבר יקצר משמעותית את תהליך היצירה.
  • בגדול, ניתן להפיק ציורי קיר על כלל סוגי הקירות, אך חשוב לוודא שהקיר המועמד נקי מסדקים, רטיבויות ומסמרים, אשר לא יאפשרו את ביצוע העבודה.
  • תהליך יצירת הציור פשוט מכפי שאתם מסוגלים לדמיין. בוחרים איש מקצוע, מחליטים על הציור, סוגרים את כל הפינות ובתוך מספר שעות עבודה (עבור ציור סטנדרטי) הכול מוכן. ציורים גדולים או מעט מורכבים מהסטנדרט ייעשו בתוך יומיים עבודה.
  • עבודת הציור אינה מלכלכת ולא רעילה. ובכל זאת, בשל החשש שרסיסי צבע יפגעו בריהוט היקר לכם, מוטב להרחיק אותו מאזור הקיר עליו מציירים. בכל אופן, מה שיישאר בחדר יכוסה בניילון על ידי האמן.
  • דאגו לנקודת חשמל וברז מים סמוך ככל האפשר למקום הצביעה. זה הכרחי לצורך התהליך.
  • חוששים שמא הציור ייראה מצוין למשך תקופה, ובחלוף כמה חודשים ידהה וישתבש? הסירו דאגה מלבכם. ציור קיר איכותי, שנעשה בטכנולוגיית AIR BRUSH, יחזיק מעמד קרוב לעשור במראהו המקורי. אמני ציורי קיר נותנים, לרוב, אחריות של 6-7 שנים.
  • חשוב להבין שציור קיר הוא לא התחייבות נצחית. אם הלכתם על זה ובחלוף זמן מה התחרטתם, צביעה פשוטה ומהירה של הקיר המדובר תעלים את הציור כאילו לא היה. אך אל תדאגו, אתם ממש לא עומדים להתחרט…
  • מתים לדעת מה המחיר, נכון? אז הטווח נע בין 1,000 ₪ עבור ציורי קיר קטנים ופשוטים ועד 3,000 ליצירות אמנות של ממש. מרבית הציורים הסטנדרטים יגזלו מכיסכם סביב 2,000 ₪.

מאת מערכת האתר

יעל מיכאלי, מנהלת התוכן ושיתופי הפעולה של האתר. כאשר אתם שולחים הודעה דרך "צור קשר", אני היא זאת שעונה. עובדת מביתי על גבעה בגליל. מגדלת ביחד עם בעל נפלא שני קטנטנים מלאי מרץ, חתול ובוסתן של עצים לא שגרתיים. בזמני הפנוי יוצרת בנייר ובצמר וכותבת את הבלוג "כשיצירה פוגשת חיים".
google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *